اجرای ۲۰ عنوان برنامه فرهنگی ویژه حجاب و عفاف در حرم هلال بن علی(ع)

[ad_1]

سید جواد تکیه مدیر اجرایی حرم حضرت محمدهلال بن علی(ع) در گفت و گو با خبرنگار ان گفت: تجمع عظیم صیانت از حریم حقوق خانواده ویژه هفته حجاب و عفاف در حرم حضرت محمدهلال بن علی(ع) برگزار شد.

وی افزود: این مراسم روز چهارشنبه ۲۱ تیرماه بعد از نماز مغرب و عشا با حضور زائران این آستان مقدس با سخنرانی حجت الاسلام سید حسن  پورموسوی استاد حوزه و دانشگاه و کارشناس مذهبی در صحن جنوبی حرم مطهر برگزار شد.

تکیه خاطر نشان کرد: ویژه برنامه بزرگداشت شهدای فاجعه خونین گوهرشاد و شهدای عرصه حجاب هم سه شنبه و چهارشنبه ۲۰ و ۲۱ تیرماه بعد از نماز مغرب و عشا در حرم مطهر برگزار شد و زائران و مجاوران آستان مقدس در این مراسم شرکت داشتند.

مدیر اجرایی حرم مطهر حضرت محمدهلال بن علی(ع) برپایی حلقه های نورانی را از دیگر برنامه های هفته حجاب و عفاف در این مکان مقدس خواند و گفت: این حلقه ها به تفکیک سنین مختلف به همت مرکز فرهنگی قرآنی حرم مطهر و با حضور کارشناسان و بانوان مبلغه دینی حوزه علمیه حضرت زینب(س) ساعت ۱۹ روز سه شنبه ۲۰ تیرماه در شبستان آیت الله عاملی(ره) برپا شد.

سید جواد تکیه افزود: برپایی سیر نمایشگاه حجاب و عفاف، اهدای کتاب «دختر باید خانوم باشد» با مطالب کوتاه و خواندنی و تصویری زیبا با موضوع ترویج فرهنگ حجاب ویژه کودکان و نوجوانان،  توزیع پوسترهای حجاب و عفاف، اهدای هدیه به زائران نونهال محجبه، برگزاری مسابقه فرهنگی، اجرای طرح تذکر لسانی و اهدای چادر و شاخه های گل به زائران حرم مطهر از دیگر برنامه های روز عفاف و حجاب در حرم مطهر بود

آستان مقدس حضرت محمدهلال بن علی(ع) در شهرستان آران و بیدگل شمالی ترین نقطه استان اصفهان واقع شده است.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *