ضیافت افطار خدام هلال بن علی (ع) در جمع معلولان و سالمندان کاشان

[ad_1]

ضیافت افطار خدام هلال بن علی (ع) در جمع معلولان و سالمندان کاشان

خدام افتخاری حضرت محمد هلال بن علي(ع) در قالب طرح «هلال رأفت» با عیادت از بیماران مجتمع گلابچی، رايحه خوش حرم را به فضاي این مجتمع ‌بردند و سنت نيكوي عيادت كه برگرفته از معارف و سيره عملي ائمه اطهار است را به جاي آوردند.

خدام افتخاری حضرت محمد هلال بن علي(ع) در قالب طرح «هلال رأفت» با عیادت از بیماران مجتمع گلابچی، رايحه خوش حرم را به فضاي این مجتمع ‌بردند و سنت نيكوي عيادت كه برگرفته از معارف و سيره عملي ائمه اطهار است را به جاي آوردند و شفاي عاجل آنان را از درگاه خداوند منان خواستار شدند.

خدام افتخاری سپس غذای نذری حضرت را بین سالمندان و معلولین و پرسنل مجتمع توزیع و در جمع آنان روزه خود را افطار کردند.

مدیر اجرایی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) در گفتگو با خبرنگاران گفت: در طول ماه مبارک رمضان امسال، تا کنون بیش از 60 هزار افطاری در ضیافت خانه حضرت محمد هلال (ع) آماده و در قالب طرح افطاری ساده بین عموم مردم توزیع شده است.

سید جواد تکیه افزود: در شب های لیالی قدر بیش از 20 هزار پرس سحری در بین زائران آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) توزیع شد.

وی افزود: کلیه هزینه های پخت غذای نذری حضرت از محل کمک های مردمی و خیرین به ضیافت خانه آستان مقدس تامین می شود.

گفتنی است طرح “هلال رافت” یکی از طرح های فرهنگی آستان حضرت محمد هلال بن علی (ع) است که در قالب این طرح، خدام افتخاری در مناسبت های مختلف با حضور بر بالین بیماران، معلولین و سالمندان سنت حسنه عیادت را که برگرفته از فرهنگ اسلامی ایرانی است بجا می آورند.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *