مردم آران و بیدگل از حرم هلال بن علی (ع) به دریای خروشان راهپیمایی روز قدس پیوستند

[ad_1]

مردم آران و بیدگل از حرم هلال بن علی (ع) به دریای خروشان راهپیمایی روز قدس پیوستند

امروز، مردم شهید پرور و ولایت مدار آران و بیدگل ، همچون گذشته و همپا با ملت سلحشور ایران و تمامی آزادگان جهان، روز قدس را به عنوان میراث ماندگار امام راحل(قدس سره) گرامی داشتند و ثواب حضورشان را، به روح بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران هدیه نمودند.

امروزصحن و سرای حرم امام زادگان  “محمد هلال بن علی (ع )” و “هفت امام زاده (علیهم السلام) “، مبداء حرکت راهپیمایانی بود که آمده بودند فرمان رهبرشان سید علی خامنه ای (مد ظله العالی) را لبیک بگویند.

آن جا که مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) فرموده بودند:”خودتان را برای راهپیمایی روز قدس آماده کنید، روز قدس از روزهای مهم و تعیین کننده است، روز قدس تیری است بر قلب توطئه ها” امروز ده ها زن و مرد، پیر و جوان، کودک و بزرگ، با در دست داشتن پلاکاردهای”مرگ بر آمریکا ” ، “مرگ بر اسرائیل ” و “فلسطین پاره ی تن اسلام است” آمده بودند تا به زنان و کودکان فلسطینی بگویند:شما باید زنده بمانید، زندگی تان هر اندازه هم که به مرگ نزدیک باشد باید زنده بمانید، اصلا شما باید زنده بمانید تا آن ها بمیرند ، کافیست باشید تا اسرائیل نباشد.

اینان آرزو داشتند که ای کاش یک بار دیگر موسی (ع) به سوی قومش برمی گشت تا ببیند آنان ، این بار به سراغ تورات رفته اند و واژه واژه ی آن را تحریف کرده اند.

کاش بر می گشت تا ببیند خاخام های مشکی پوش آیینش، فتوای جواز قتل صدها کودک مسلمان بی گناه را صادر می کنند.

اینان فریاد می زدند :زنان و مردان فلسطینی، هر چند کودکانتان را قبل از فریاد کشتند و مردانتان را قبل از انفجار به گلوله بستند و زنانتان را در سپیده دم دزدیدند اما نگذارید آرزوهایتان را بادهای زهر آلود غرب آلوده کنند تا با خیال راحت، زیتون هایتان را از ریشه برکنند.

اینان آمده بودند تا تابث کنند:ای قدس، ای خلقتگاه آدم ابوالبشر، ای قرار گاه کشتی نوح، ای اقامتگاه ابراهیم خلیل، ای مهد دعوت موسی، ای سرزمین طور سینا، ای گاهواره ی عیسی و ای معراج گاه پیامبر خاتم، ای نخستین قبله، ای محل حشر و نشر، ای محل صراط ومیزان، ای جایگاه صور اسرافیل، ای سرزمین ادیان الهی، بهار آمدنی است .

 اینان آمده بودند تا بگویند:ای فلسطین، دست های زخمی ات را پنهان کن، سیم چین شکسته ات را دور بینداز و سیم های خاردار را ببلع تا آزاد شوی.

 اینان ندا می دادند:صبر کن فلسطین، تو عروس تاریخ خواهی شد. صبرکن فلسطین، اگر چه سرگذشت تو به زهر لحظه های تلخ آغشته است ولی روزی بر زبان ها جاری خواهی شد وحماسه ی تو، متن تمام کتاب های تاریخ خواهد گردید.

برخیز ای قدس

برخیز  ای رام الله

برخیز ای الخلیل

برخیزید.

ما نواده های معراجیم .

ما سرزمین پدری مان را معامله نخواهیم کرد.

ما به آینده ی روشن فردایت امیدواریم.

ما به روزی می اندیشیم که تو با عزت و شکوه، بر مردم لبخند خواهی زد و با دستان منجی صبح، ناقوس عدالت در سرزمین بهشتی ات به صدا در خواهد آمد.

 

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *