مسیرهای راهپیمایی روز قدس در مناطق آران و بیدگل مشخص شد

[ad_1]

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آران و بیدگل:

مسیرهای راهپیمایی روز قدس در مناطق آران و بیدگل مشخص شد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آران و بیدگل با بیان اینکه مسیرهای راهپیمایی روز قدس در آران و بیدگل مشخص شد گفت: مردم با حضور در این راهپیمایی نشان دهند آرمان فلسطین را هرگز فراموش نمی‌کنند.

عمران دلاوریان ظهر امروز در جمع خبرنگاران روز قدس را بزرگترین یادگار امام خمینی (ره) و نشان از نبوغ سیاسی و بینش راهبردی ایشان دانست و اظهار داشت: روز جهانی قدس نماد هویت انقلاب اسلامی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل با اشاره به جایگاه و موقعیت کنونی جمهوری اسلامی تصریح کرد: تمام تلاش دشمن در راستای ضربه زدن به نظام اسلامی معطوف شده است.

وی روز قدس را روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی عنوان کرد و افزود: اصلی‌ترین نقشه‌ امروز دشمنان تفرقه افکنی در بین امت اسلامی است و مردم باید به این مهم توجه کرده و تمام تلاش خود را در جهت خنثی کردن نقشه دشمن به کار بگیرند.

دلاوریان شرایط ویژه جهان اسلام را یادآور شد و تاکید کرد: شرایط سخت مسلمانان در بحرین، یمن، نیجریه و جنایات داعش در حق مردم عراق و سوریه شرایطی ویژه را رقم می‌زند و حضور هر چه باشکوه تر مردم را می‌طلبد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آران و بیدگل از آمادگی نهادها و سازمان ها برای برگزاری هر چه باشکوه تر راهپیمایی روز قدس در آران و بیدگل خبر داد و بیان کرد: با توجه به افزایش دمای شهرستان به بالای 40 درجه سانتی‌گراد برنامه‌های ویژه‌ای برای ایجاد رفاه نسبی مردم روزه دار و مومن آران و بیدگل در روز قدس پیش بینی شده است.

وی زمان آغاز راهپیمایی در شهرستان را ساعت 11:30 اعلام کرد و با دعوت از مردم روزه‌دار و همیشه در صحنه برای حضور هر چه باشکوه‌تر در راهپیمایی خاطرنشان کرد: مردم با حضور در این راهپیمایی عظیم نشان دهند که این آرمان شریف و فلسطین عزیز را هرگز فراموش نمی‌کنند.

دلاوریان ضمن اشاره به مسیرهای راهپیمایی روز قدس در منطقه آران و بیدگل اذعان داشت: راهپیمایی در آران و بیدگل از دو مسیر حرم مطهر حضرت محمد هلال بن علی(ع)، خیابان محمد هلال(ع)، میدان امام حسن مجتبی(ع)، خیابان 17 شهریور، میدان امام حسین، خیابان معلم، مصلی نماز جمعه انجام می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آران و بیدگل ضمن اشاره به مسیر دوم راهپیمایی روز قدس در آران و بیدگل تاکید کرد: مسیر دوم راهپیمایی روز قدس در آران و بیدگل آستان مقدس هفت امام زاده، خیابان 22 بهمن، خیابان سیدالشهدا، میدان امام خمینی، خیابان شهید رجایی،مصلی نماز جمعه است.

وی ضمن اشاره به مسیرهای راهپیمایی شهر نوش آباد خاطرنشان کرد: مسیر راهپیمایی در نوش آباد مسجد صادقیه، خیابان امام خمینی (ره)، خیابان زیارت، مصلی نماز جمعه شهر نوش آباد آران و بیدگل است.

دلاوریان ضمن اشاره به مسیرهای راهپیمایی شهر ابوزیدآباد تصریح کرد: مسیر راهپیمایی در ابوزیدآباد میدان شهدا، مسجد صاحب الزمان(عج)، مسجد امام خمینی(ره)، آستانه امام زاده عبدالله (ع) ابوزیدآباد آران و بیدگل است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آران و بیدگل ضمن اشاره به مسیرهای راهپیمایی شهر سفیدشهر گفت: مسیر راهپیمایی در سفیدشهر زیارت بی‌بی سکینه، خیابان منتظرالمهدی(عج)، خیابان گلزار شهدا، مصلی نماز جمعه ابوزیدآباد است.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *